Üye olmadan sipariş verebilirsiniz. Bunun için ürün sayfalarından satın almak istediğiniz ürünleri sepete ekleyerek, ‘Siparişi Tamamla” adımında karşınıza çıkan ekrandan ‘Üye Olmadan Devam Et’ demeniz yeterli.

Üye olmadan verdiğiniz siparişe ait bilgilendirmeleri, sipariş esnasında paylaştığınız e-posta adresinden takip edebilirsiniz.

Daha sonraki siparişlerinize ait bilgilere erişebilmek için üye olarak sipariş vermenizi tavsiye ederiz.

surmenebicagi.net üzerinde görmüş olduğunuz ürünlerin tamamını mağazalarımızdadır.

Beğendiğiniz ürünlerin mağazalarımızdaki stok durumlarını öğrenmek için bizimle telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Siparişlerinizdeki tüm ürünler hızlı kargo için uygunluk sağlıyorsa, siparişlerinizi 24 saat içerisinde ilgili kargo firmasına teslim etmek üzere hazırlıyoruz.

Siparişinizde tedarik edilmesi gereken ürün/ürünler olması durumunda kargoya verilme sürelerinde değişkenlik olabilmektedir.

Tarafınız aranarak bilgilendirme yapmaktayız.

Sürmene Bıçak Market müşterisiyseniz değerlisiniz çünkü müşterilerimizin memnuniyeti ve beklentileri bizim için önemlidir Bu nedenle ücretsiz değişim ve iade güvenceniz bulunmaktadır.

Herhangi bir nedenle siparişinizden memnun kalmazsanız, satın aldığınız ürün ya da ürünlerinizi, orijinal ambalajında, kullanılmamış ve etiketleri çıkarılmamış olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde değişim ve iade işlemi için geri gönderebilirsiniz.

Etiketi koparılmış, kullanılmış, tekrar satışa sunulamayacak şekilde zarar görmüş ürünlerin değişim ve iade işlemi yapılamamaktadır.

Sepetinize eklediğiniz ürünler için stok revizesi yapılamamaktadır. Sepetinize eklediğiniz ürünü satın almadığınız sürece tükenme ihtimali bulunmaktadır.