Sürmene Bıçak - Bahadır Usta

Meşhur Sürmene bıçakları tamamen el yapımı ile paslanmaz çelikten imal edilen son derece keskin bıçaklardır.

Bıçaklarımızı online satış mağaza üzerinden kolayca kredi kartı ile güvenle satın alabilirsiniz.

Sürmene Bıçak - Bahadır Usta

Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte “Mutlu Müşteri” ilkesiyle hareket eden Sürmene BIÇAK, e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor.

surmenebicagi.net, butik kavramını ve hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunan ilk marka olmuştur.

surmenebicagi.net, satılan tüm ürünler el yapımı üretimdir. Tüm bıçak ürünlerimiz yapım aşamasından, siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.

surmenebicagi.net,, veri iletiminde 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır.

surmenebicagi.net,’de kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir.

Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.

surmenebicagi.net,’de Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek, 9 Taksit ve daha birçok avantaj sizleri bekliyor.

01
02
03
04